Masumsan ver cezamı...

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Senin hiç suçun yok..
Hepsini ben yaptım..
Ben sevdim delice..
Ben istedim gözlerine her baktığımda senli sevdaları..
Her dokunuşunda senden habersizce yandım..
Her nefesini nefesimde sakladım..
Ben ağladım gecelerce senin için..
Sessiz sedasız sevmelerin suçlusu hep bendim...
Senin hiç suçun yok!
Ben yalvardım Tanrıya senin için..
Benliğimden kurtulup sende yeniden doğarken bendim suçlu..
Günahların hepsi benim...
Razıyım hepsini birer birer ödemeye*
Hadi cezamı ver de Son nefesimde sende beni sevdiğini söyle.....

sonprens_jan

Yeni üye
13 Eyl 2006
21
0
evettt eveettt ben yaptımm pişman degilim.. ama bidaaaa nah yaparım hala içim yanı yooooooo........

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
aşk olduğu müddetçe gözyaşı akan geceler daima olacaktır.....aşk biz insalnla var olup bizler yok olunca oda gidecektir

technocolix

Yeni üye
23 Eyl 2006
49
0
pc den
abi bu gsl ben daha bugun cıkma teklif etttim ve red oldum cat die hec düşünmedi
direk red dedi
o saniye bende ona bunu yasmaya karar verdim saol karde s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.