Mavi ekran hatası alıyorum. çözüm nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mekansizcapkin

Yeni üye
14 Eyl 2008
8
0

knight oynarken 10 15 dk sonra donuyo mavi ekran gelio ,kasadan ses çıkıp reset atıyo,format attım yine aynı ne olur yardım edin

Son düzenleme:

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
bu sorunun binlerce nedeni var ekran kartının oyunu kaldıramaması oyun sırasında islemci fanının yeterli seviyede pc ni soğutamaması vs vs yani

çözümü ise :
-pc'nin bazı donanımlarının ömrünü tamamlamısndan kaynaklanıyor yani hardiskini değis.
-ram i sök tak birazda kasayı temizle kendine gelsin.
-Oyunlardan yukledıgınız eski Driverlardan kaynaklaniyor olabilir ona bi gözat

sorun yukarıda belirttiğim nedenlerden kaynaklanıyo sölediklerimi yaparsan düzelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.