McAfee VirusScan Home Edition 7.0

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
McAfee VirusScan Home Edition 7.0


Üreticinin Açıklaması :
McAfee VirusScan Home Edition; Hiçbir bilgisayar, antivirüssüz ve firewall’suz kalmamalıdır. Bilgisayarınıza bir iyilik yapın; Bugün, Siber dünyada yaklaşık 70,000 bilinen virüs var ve bu rakam her geçen gün artmakta. Fakat en korkunç tarafı, yayılma hızları. Birkaç saat içerisinde tek bir virüs milyonlarca bilgisayara bulaşarak milyarlarca dolarlık hasara neden oluyor.
Virüsleri ara ve yok et McAfee VirusScan teknolojisi, email eklentileri, internet download’ları,paylaşımlı diskler, Cd sürücüler gibi kaynaklardan gelebilecek virüsleri PDA cihazlarınızla senkronize bir şekilde tanımlar ve yokeder. Ayrıca, McAfee VirusScan siz internette dolaşırken haberiniz olmadan makinelerinize yüklenebilecek olan ActiveX ve Java uygulamalarına karşı da PC’nizi korur.
Hacker’lardan ve Hack ataklarından korur McAfee VirusScan bir firewall’la birlikte gelen ilk antivirüs olup, kullanımı çok kolay uygulamalarla hack ataklarının sisteminize erişimini blok eden bir yazılımdır. Bağlantınız ister dial-up isterse leased line olsun, firewall sizi ve pc’nizi bariyer oluşturak koruyor.
Kritik Update’leri Çabucak Alın
McAfee VirusScan geliştirilmiş tarama teknolojisi ile düzenli olarak yeni virüsler bulur. Ayrıca bilgisayarınızın en son virüs saldırılarına karşı güvende olduğundan emin olmak için internet aracılığıyla anında güncelleme özelliği de bulundurur. Bir McAfee kullanıcısı olarak en son virüs tehlikelerini dünyanın dört bir yanında gözleyen ve PC’nizin güvencede kalmasını sağlayan uluslararası bir araştırma grubu olan McAfee Anti-Virus Emergency Response Team (AVERT), ayrıcalığından da yararlanabilirsiniz.

https://tik.lat/980QM
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.