Medya Kulübü

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
651
138
Anadolu
81e1j1r.png


Temel amaç, Basın & Medya Ekibimize yeni yöneticiler yetiştirmektir. Üyeler, kendi bölümlerinde içerik üretmekten ve TurkHackTeam'i daha ileri taşıyacak fikirler sunmaktan sorumludur.Kulüpte, başarı gösteren üyelerimiz uygun görüldüğü takdirde Basın & Medya Ekibi Stajyeri olarak atanacaktır.
Kulüp içerisinde THT Forum Kuralları ve Misyonumuz geçerlidir.
Gerekli aktifliği sağlamayan üyeler kulüpten uzaklaştırılıcaktır.Kulübe katılıp kısa bir süre içerisinde ayrılmak isteyen kullanıcılara uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.Herhangi bir kulüpte bulunan üyeler katılım sağlayamaz.Aktiflikte sıkıntı yaşayan veya özel bir sebepten dolayı zamanı olmayan üyeler lider'e bildirmelidir.Başvuru yapacak kişilerin diğer kulüp veya ekiplere başvuru yaptığı tespitinde başvurusu iptal edilecektir, değerlendirilmeye alınmayacaktır.


'AspectLongswordd

T.Y.A

enesonlines

Eren Erdem THT

Mrx

Rewan

CEPATR

Lionnn

JuanRoss

Scopes

METE_HANSosyal Medya Serüveni #1
Sosyal Medya Serüveni #2Sosyal Medya Serüveni #3Sosyal Medya Serüveni #4Sosyal Medya Serüveni #5Geçmişten Günümüze Sosyal Medya #1Geçmişten Günümüze Sosyal Medya #2Geçmişten Günümüze Sosyal Medya #3Geçmişten Günümüze Sosyal Medya #4Seçimlerin Kaderini Oluştururİntikamını Alabilecek Misin?Bir Hacker Hep İyi Yolda Kalabilir Mi?Sosyal Medya İstatistikleriBir Haftada Neler Olup Bitti? #1Bir Haftada Neler Olup Bitti? #2Bir Haftada Neler Olup Bitti? #3Bir Haftada Neler Olup Bitti? #4
Başvuracak Kişiden İstenilenler


- Bildiklerini en etkili şekilde yansıtabilen, bilmediklerini araştıran ve sürekli öğrenmeye açık,- Yetişkin gibi düşünebilen ve görevine uygun davranan,- Sosyal medyayı aktif kullanan,- Forumda aktiflik süresi en az 1 saat olan kişilerin başvurularını bekliyoruz.Özel mesaj başlığı "Medya Kulübü - Başvuru" olacaktır.


Adınız Soyadınız:

Yaşınız:

Kullanıcı Adınız:

Kullanıcı Profil Linkiniz:

Telegram adresiniz:Başvuru formunuzu 'Aspect'e özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.Kulübün açılma izni HİBAYK kullanıcı adlı Basın & Medya Ekibi Lideri' nin bilgisi dahilinde, Kulüpler Genel Sorumlusu "Squ4LL tarafından onaylanmıştır..
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.