Medya'da Bugün! Twitch'ta Artık Yayıncılara Değil Vakıflara Bağış Atabileceksiniz

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
Canlı yayın platformu olan Twitch, üyelerden gelen bağışları yardım kuruluşlarına bağış yapabilecekleri bir özellik geliştiriyor. Gönderilen bağışlar yayıncıya değil direkt olarak Twitch aracılığıyla yardım kuruluşlarına aktarılacak.

Twitch'te yayıncılar bağışları kendi de toplayabilecek yardım kuruluşlarına da bağışlayabilecek. Yayıncılar iyi hizmet etme amacıyla topladıkları paraları Twitch aracılığıyla yardım kuruluşlarına aktarabilecekler. Bugün Twitch güncellemesiyle bu durumu ortadan kaldırıp düzenlediği özelliği duyurdu.

Twitch, paylaştığı bir makalesinde Twitch Charity isimli projesini tanıttı. Twitch'e eklenecek özellik ile birlikte platformdan yayıncılar hangi yardım kuruluşlarına gönderileceğini seçebilecekler. Gönderilen paralar yayıncıların eline ulaşmadan direkt olarak kuruluşlara aktarılacak.

Twitch, bağışlardan herhangi bir komisyon almayacak

Yeni gelecek güncellemeyle yayıncılar "yardımseverlik" modunu aktif edebilecekler. İzleyiciler ise "Hayır Kuruluşlarına Bağışta Bulun" yazan bir buton görebilecekler. Bu butonu kullananlar "PayPal Giving Fund" ortaklığı ile yayıncının seçtiği hayır kurumuna doğrudan aktarılacak.

Twitch, Hayır kurumlarına yapılan bağışlardan hiç bir komisyon almayacağını belirtti. Bu özellik sadece seçili yayıncılara eklendi. Hizmete eklenen "Şimdilik sayılı hayır kuruşu" yazısı dikkat çekti. Twitch, kuruluşların sayısının önümüzdeki dönemde artırılacağını belirtti.

Son düzenleme:

hikmetnri

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
726
54
Nerde istersen
Gözümle görmeden inanmam, öyle bağış yapacaklarına yoldan geçenlere versinler daha iyi. Ben bu tür bağış alıp yardım edeceğiz diyen kurum ve kuruluşların çoğunun gerçek anlamda yardım ettiğini düşünmüyorum (Şahsi fikrim).

akla46

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
267
73
Canlı yayın platformu olan Twitch, üyelerden gelen bağışları yardım kuruluşlarına bağış yapabilecekleri bir özellik geliştiriyor. Gönderilen bağışlar yayıncıya değil direkt olarak Twitch aracılığıyla yardım kuruluşlarına aktarılacak.

Twitch'te yayıncılar bağışları kendi de toplayabilecek yardım kuruluşlarına da bağışlayabilecek. Yayıncılar iyi hizmet etme amacıyla topladıkları paraları Twitch aracılığıyla yardım kuruluşlarına aktarabilecekler. Bugün Twitch güncellemesiyle bu durumu ortadan kaldırıp düzenlediği özelliği duyurdu.

Twitch, paylaştığı bir makalesinde Twitch Charity isimli projesini tanıttı. Twitch'e eklenecek özellik ile birlikte platformdan yayıncılar hangi yardım kuruluşlarına gönderileceğini seçebilecekler. Gönderilen paralar yayıncıların eline ulaşmadan direkt olarak kuruluşlara aktarılacak.

Yeni gelecek güncellemeyle yayıncılar "yardımseverlik" modunu aktif edebilecekler. İzleyiciler ise "Hayır Kuruluşlarına Bağışta Bulun" yazan bir buton görebilecekler. Bu butonu kullananlar "PayPal Giving Fund" ortaklığı ile yayıncının seçtiği hayır kurumuna doğrudan aktarılacak.

Twitch, Hayır kurumlarına yapılan bağışlardan hiç bir komisyon almayacağını belirtti. Bu özellik sadece seçili yayıncılara eklendi. Hizmete eklenen "Şimdilik sayılı hayır kuruşu" yazısı dikkat çekti. Twitch, kuruluşların sayısının önümüzdeki dönemde artırılacağını belirtti.
o zaman 1 şartla inanırım ovakıflar imza tarzı veya o vakiflar desin tm böyle belki giden paralar twich yicek ben inanmıyom şahsen

11 Tem 2021
168
51

inanılmaz bıseyy ilginc

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.