Memati'yi Döndürme Fikirleri

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Arkadaşlar Memati Kurtlar Vadisi'ne dönecek olsa, sizce ne şekilde ölümden kurtulurdu? Fikirlerinizi yazın belki ileride senaristler falan Memati'yi o yöntemle döndürür :D :D

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
...ve polat 8 yasindadir, arkadaslariyla tabancacilik oynarken yere dusmus ve bayilmistir. Memati ve Abdulhey basinda beklemekedir

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Bence Memati düğün gecesi vurulmuştur. Ama bir ameliyat ile hayata döndürülür. Fakat bu Polat'tan gizli tutulur. Polat onu yıkadığı sahnede de aslında ölü değil baygındır. Polat odadan çıktığı sırada. Bazı kişiler tarafından Memati ölü bir adamın cesedi ile değiştirilir. Memati yurt dışına gönderilir :D

micsociet

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
581
0
Ankara
Süleyman Çakır karakterini canlandırmadılarsa memati karakteride yaş. Bence öyle bir düşünceleri olmayacaktır senaristlerin zaten dizi artık kabak tadı vermeye başladı. Hikaye çıkartmakta iyi zorluk yaşamıyorlar.

Muhrip

Üye
3 Ara 2015
222
0
Çakır zaten senaryo gereği diziden çıkarıldı. Çakır ölmeseydi Polat lider olamazdı.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Kurtlar Vadisi'ne özel bir gıcığım vardır.

Gözlerimdeki bir problemden dolayı ehliyet alamıyorum. Bundan dolayı Kurtlar Vadisi'nin olduğu günler 2-3 saat geç gelirdim eve, toplu taşıma araçları ve hatta taksiler Kurtlar Vadisi hayranları tarafından doldurulurdu.... Bundan dolayı bana Memati'yi döndür derseniz bunu alırsınız...

16g9x5h.gif

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Kurtlar Vadisi'ne özel bir gıcığım vardır.

Gözlerimdeki bir problemden dolayı ehliyet alamıyorum. Bundan dolayı Kurtlar Vadisi'nin olduğu günler 2-3 saat geç gelirdim eve, toplu taşıma araçları ve hatta taksiler Kurtlar Vadisi hayranları tarafından doldurulurdu.... Bundan dolayı bana Memati'yi döndür derseniz bunu alırsınız...

16g9x5h.gif

Anlamadım toplu taşıma ile Kurtlar vadisi arasındaki ilişikiyi

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Anlamadım toplu taşıma ile Kurtlar vadisi arasındaki ilişikiyi

AKşam yayınlanırdı. İstanbul trafiği malum, 1.5 2 saatte evine normalde ancak gidersin bir yakadan bir yakaya.. Cevizli Turkcell'de çalışıyordum, rumelihisarüstü'ne sadece kurtlar vadisi yayınlandığı günler 9'da hatta 10'da dönerdim, çünkü bir de insanlar diziye yetişeyim diye aceleden kaza yapıp ana yolları tıkarlardı.

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Mezarından Canlı Canlı Çıkar Ve Der "Ulan Polat Yıllardır Ölüyüm Sadece 1-2 Bölüm Ziyaret Ettin Ne Çakal Adamsın Anca Reyting Kas" diyip Sultan Mehmetin Kılıcını Polatın Gözüne Sokar Sonra Battal Gazi Gelir Kılıcı Alıp Kaçar Bu Kadaar |: )

tumblr_ny4y5stvSt1uxif41o1_400.gif

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
yav onu bunu boşverde kurtlar vadisinin konu bölümümü varmış yeni öğrendim:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.