Memories On TV 3.1.7

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie


motv31.jpg
:yo

Artık birçoğumuz resimlerimizi dijital fotoğraf makineleriyle çekiyoruz ve yüksek kapasiteli hafıza kartları sayesinde bu fotoğrafların sayısı yüzlerce hatta binlerce sayılara ulaşabiliyor.
MemoriesOnTV programıyla elinizde biriken bu jpeg,png,gif vs. formatında resimlerinizi harika slayt gösterileri eşliğinde ve arka plana ekleyeceğiniz müziklerle mükemmel VCD-DVD’ler hazırlayabilirsiniz.

114903-memoriesontv.jpg

MemoriesOnTV programı görsel olarak harika slayt şovlar oluşturabileceğiniz, bilgisayarınızda bulunan resimlerinizi (jpg, gif, png v.s.) Video CD’ye çevirebileceğiniz ve arkaplan’a istediğiniz müziği ekleyebileceğiniz güzel bir program. Uygulama gerçekten hoş özellikler sunuyor.

Örneğin fotoğraf arşivinizdeki bir resmi programın visual effects özelliği sayesinde PhotoShop kalitesinde montajlayabiliyorsunuz. Daha sonra bu resimlerinizden oluşan Video CD dosyasını istediğiniz formatta tekrardan kayıt edebiliyorsunuz. (QuickTime, AVI, MJPEG, Mpeg-1)… Kullanımı kolay verimli bir program….


:secret​
 

efsane66

Yeni üye
14 Ara 2006
7
0
la oğlum bunun crack linki çalışmıyor, bezdim artık bu ne yaaaa. bu nasıl pylaşım kardeeeşşşşşşşş
 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
la oğlum bunun crack linki çalışmıyor, bezdim artık bu ne yaaaa. bu nasıl pylaşım kardeeeşşşşşşşş


Yazdığın kelimelere Dikkat Et ...
Senin çalışmıyor dediğin linki 3 makine de test ettim. Sorun Yok Sen indiremiyor ve bilgisayarın sorunluysa Ben ne yapayım.
F_AND_Y dosttum gercekten bende kurulu ve Vİrüsle ilgili sorunum yok bende Kaysperks den başka 3 tane daha virüs Programı var bende hata vermedi o şekilde çok güzel efekleri olan bir program ben beğeniyorum.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.