Mentalistler Dork Studio

Enistein

Hunter
16 Eyl 2012
2,136
974
Amsterdam
Teşekkürler. Aslında dorkları oluşturduktan sonra bir diğer SQL Scanner programa nasıl aktarabileceğimize dair ufak bir tutorial mevcut mu?
https://www.turkhackteam.org/konula...-zaafiyetine-sahip-websiteleri-bulun.2031572/ bu scannerden bahsediyorsun sanırım. Linkleri kopyalayıp dork.txt olarak aynı klasöre kaydediyorum. Ardından python3 FetiSQL.py --dork dork.txt --vuln --thread=20 --engine ask
şeklinde çalıştırıyorum.
 

thetarlok

Yeni üye
25 Nis 2023
1
0
Merhabalar , bu toolu Vds uzerinden nasıl calistirabilirim? yardimci olur musunuz

Ubuntu 20.04 icin
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.