Merhaba Ben Desing Art

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Desing Art

Yeni üye
18 Nis 2021
34
1
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım aranıza katıldığım için mutlu ve sevinçliyim
Hedeflerim
Sosyal medya alanında uzmanlaşmak
Grafik Tasarımı ve video tasarımı oyun yapımı gibi alanlarda uzmanlaşmak iştiyorum
diğer bir hedefim bu alanlarda youtube üzerinde eğitim vermek iştiyorum bu konularla ilgili konular var ise yoruma linki koyarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
Merhabalar hoşgeldin. İyi vakit geçirmen dileğiyle.
Fakat bir şey demek istiyorum; "design" diye yazılmıyormuydu :trl
Nick sadece VIP alınca değiştirilebiliyor da :D

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,373
1,981
Dinlenmede.
Nick bana yabanci gelmedi
Yani sanki forumda daha öncede görmüş gibiyim
Yada benzetiyorummu anlamadim
Yaşlanıyorum galiba yada kafam gidip gelmeye başliyor

Neyse hoşgeldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.