Merhaba Ben DEVİDOFF

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
Merhaba lar
Öncelikle bu güzel paylaşımın olduğu bir sitede üye olmak beni mutlu ediyor.
göndermiş olduğunuz paylaşımlara en iyi en kaliteli ve en dogru bilgiye ulaşabilmenin mutluluğu içerisindeyim.
bilindiği gibi internet ayrı bir dünyadır ve ben bu dünyada yerimi en iyi şekilde almak için en iyi bilgilerle en iyi şekilde ulaşmanın içerisindeyim bu sitede bana bu konuda oldukça yardımı olan bir sitedir. Dünya çapında 1236
sitede üyeliğim MSn'emde 6028 aktif arkaşlığa sahibim ve bu siteleylede bilgilerimi arkadaşlıklarımı geliştirmek bana oldukça mutluluk vermektedir.
Herkeze Gönülden sevgiler saygılar gönderiyorum.Herşey gönlünüzce olsun
DEVİDOFF
img_0013.jpg

Fani Dünyanın Padisahı Degiliz Biz Gönül Hırkalarını Yamar YAmar Giyeriz Biz Dostlarla Güler Dostlarla Aglarız Biz Sevdiklerimize Mutluluklar Dileriz...

DEVİDOFF

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.