Merhaba

mcgöksu

Yeni üye
26 Ocak 2007
1
0
RAP ŞEHRİ
Merhaba,
Ben göksu siteye yeni üye oldum yeni olduğum için yazıyorum zaten fazla konuşmaya gerek yok espri yapmasını severim rap dinlerim eğlenceyi severim öğrenciyim istanbulda yaşıyorum felan filan bu arada siteyede internette gezerken buldum sevdim filan işte sonra üye oldum bende de bir hack merakı vardı o yüzden üye oldum aman neyse ya uzatmıyım işte böyle bu benim mcgöksu
 

çapari

Üye
27 Ara 2006
175
1
iyi walla hoş gelmişsin espiriyi seviyorsan eglence bölümünden hoşlanacagını sanıyorum bir bak bence falan filan aramıza hoş geldin işte .
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.