Mesleki ve teknik Anadolu lisesi iyimi

kuvayihackiye

Deneyimli Moderatör
5 May 2020
1,498
241
K E R K Ü K
arkadaşım bursa bilişim meslekide okumuştu, 4. sınıfa kadar full python görmüşler hiçbirşey öğrenememiş.
liseden liseye değişir 272 puan düşük puan 30 kişiyi bırak 10 kişi bile alsalar aynı durum, meslekilerde çok pislik dönüyor, bazı imamhatipler içinde aynı durum.
puanın yetiyorsa düz anadolu seç. harcatırsın kendini, meslekiden üniversite kazanan sadece fırata gidiyor.
istanbulda vakıf lisesi var, konyada aselsan, sakaryada bayraktar açılacak. mesleki liseden hayır gelmez.
 

Ugroon ++

Katılımcı Üye
13 Ara 2020
293
66
192.168.1.1
Hacı sen bırak meslekten güzel yerlere gelme umudunu. Madem ailenin durumu iyi git bi özel okula paralı yazılım eğitimi al. Allaha şükür benim senemdeki teog'da sınavın içinden geçtim de düzgün bi okula gittim :D Bir LİSEDE asla düzgün programlama eğitimi alamazsın. En iyisi güzel bi okula git sonra git boğaziçi ODTÜ ye orada istediğin derecenin üstüne gelirsin. Ya da KOÇ a yazıl.
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.