Metin 2 PVPleri için balık botu... Şifre Sorgulama geçirme

Pois0nxx

Yeni üye
24 Eyl 2021
1
0
25
Kolay gelsin metin2 pvpleri için balık botu yapıyoruz arkadaşlarla yalnız birkaç eksiğimiz var vb.netle baya önceden uğraşıyordum şimdi neredeyse unutmuş yardımcı olabilcek var mı ?

Bizim girdiğimiz serverda istiridye çok değerli o yüzden macrolara karşı şuan şifre girme sistemini getirdiler bir şekilde çaresini buldum
şuan yazıya dönüştürebiliyorum ama programa dökemiyorum yardımcı olabilcekler eklesin boş yapacak arkadaşlar uzak dursun lütfen

unknown.png

sitedeki gözat'a tıklayınca belirli bir klasöre atmasını ve istenilen resmi seçmesini istiyorum help...​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.