MeTin2 ACİLLL YARDIMMMM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efref

Katılımcı Üye
29 Haz 2010
295
0
arkadaşlar levelim 64 alestada oyunuyorum birisi ss ye almış xfireye koymuş duvardan geçtigim çok net bir şeklde gözüküyorr xfireden video nasıl silebirlmm :(:(:):)( acil yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:

efref

Katılımcı Üye
29 Haz 2010
295
0
Adam diyoki ptt hesabıma 50 tl yatırırsan silerim diyo :mad: bendee bunu gm yee söylesemm böyle böylee desem oda yermi ban bende yerim ozaman ben ban yemek istemiyorum off :(

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
Adam diyoki ptt hesabıma 50 tl yatırırsan silerim diyo :mad: bendee bunu gm yee söylesemm böyle böylee desem oda yermi ban bende yerim ozaman ben ban yemek istemiyorum off :(
Kardeşim Tek Dert Çarı Kasmak Değil Zaten Çar Kasmak Kolay.(Adam Akıllı Kasan Biri Rahat Kasar) Önemli Olan İtemlerin.
Yançarın Varsa Aktaracaksın İtemleri Olacak Bitecek.
Eger Başka Fikrin Yoksa Tabi..

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Sana Söyleyeceğim Bikaç Şey Var İlk Olarak Gururlu Ol Asla Adama Yalvarma Şahsen Benım 99 Lwl Çarım Olsaydı Gınede Yalvarmazdım İkincisi Adam 50 TL Yatır Diyor İse Bilmiyorum Nekadar Doğru Olur Ama Bunu Gmlere Söylesen Belki Başka Açıdan Bakabilirler Yani Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Olsaydı Sende Kazanabılırdın :D Çünkü Adam Resmen Tehdit Etmiş Ve Sana Tavsiye Eğer Hala Çarın Ban Yemedıyse Bı çar aç Kas İtemleride Ona Aktar İşini Garantiye Al...

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
En iyisi sen yeni çar aç itemerinin hepsini aktar
sonra adama söyle yeter umrumda değil de ama adama sakın başka bir çara
aktardığını söyleme daha sonra gm ye söyle o ban yer sen de ban yersin fakat adam
senin başka bir çara itemlerinin aktarıdığını bilmesin daha sonra ise ban yiyince bir daha
kimseye şantaj yapmaya kalkmaz sende full çarı lvl atlatırsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.