MeTin2 HaKKınDa SORUM OLACAK....!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efref

Katılımcı Üye
29 Haz 2010
295
0
Arkadaşlar ben easymetin2 bot aldım 1 aylık sitesnde yazanları uyğuladım sahte exe yapıp metin2.orga pes2011 açıkmş gibi göstermek için rashacker die program war easymetin2 nin içine girip deiştiriyo bütün yapımcıları falan birde metin2 nin kurulu oldugu klasörde hack shield war onuda şifreledim sag tıklaym gelişmiş öznitelikler kısmndan veriyi korumak ve saklamak için gizle yazana tıkladm uygulayıp çıktım yeşile dönüştü klasör şimdi sizlere sorum gm lerin yakalama ihtimali kaçtır 40 levelken yaptım bunu 69 oldum halaa ban yemedim demekki işe yarıyo sizcee nedir ban yeme ihtimalim ?

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
kardeş bence alman çok yanlış olmuş çünkü bitek hackshield olarak düşünme çünkü bot olduğunu diğer playerler anlıyor onlar video alırsa gitti çarın çarı kasmak zor bişey değil ama botla 40 tan 69 iyi yapmışsın :D bence keşke almasaydın ve kendin kassaydın :D

JersaW

Katılımcı Üye
kardeş bence alman çok yanlış olmuş çünkü bitek hackshield olarak düşünme çünkü bot olduğunu diğer playerler anlıyor onlar video alırsa gitti çarın çarı kasmak zor bişey değil ama botla 40 tan 69 iyi yapmışsın :D bence keşke almasaydın ve kendin kassaydın :D

arkadas nasihat değil çözüm istiyor arkadasım bu easymetin2 çalıstığını bilmiyordum hala ama metin2 forumlarında paylasırsan daha iyi yardım alabilirsin 1-2 forum ismi verebilirim istersen

rmary123

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
714
0
Kocaeli
olm bunun hayırlısı olurmu hiç ya adam kaç tl masraf yapmıştır şimdi o chara biliyonmu hep kazık usta hep metnin cıvkı çıktı 7 milyon kişnin oynadıgı bir oyundan ne hayır beklersin gmler bir pack yapıyorlar 5 dk sonra adam o packın hilesiini yapıyor arkadaş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.