Micro-Sys A1 Sitemap Generator 1.5.7 + Crack +açıklama

ibrahim_17

Uzman üye
19 Şub 2007
1,435
30
Çanakkale
Micro-Sys A1 Sitemap Generator 1.5.7 + Crack
82o0x1k.jpg

Sitemap'ler sitenizin arama motorları tarafından kolayca dizinlenmesini sağlayan, artık standart haline gelmiş bir web aracıdır. Program, siteniz için (Yahoo, Google vs) yazı, HTML, RSS ve XML formatlarında sitemap hazırlar. HTML sitemap için zengin kalıplar destekleyen yazılım, XML sitemap'lerde de sıkıştırma ve parçalama desteği sunmaktadır.

Yazılım neredeyse sınırsız site indexleme seçeneği sunmakta. Kullanmak istediğiniz anlık bağlantı sayısını dilediğiniz gibi belirleyip işe koyuluyorsunuz. Dilerseniz istemediğiniz arama motorlarının indexleme robotlarını engelleyebiliyor, zaman aşımı süreci, proxy ayarları gibi bir çok ayarlamayı yapabiliyorsunuz. Crack mevcuttur.

Boyut: 3,37 MB

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.