Microsoft Expression Web 2007

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie


4d1xpa1.jpg

Micrsoft tarafından tasarlanan bu yazılım ile artık kendi web sitenizi hazırlamak daha rahat.Bu yazılım ile kendinize modern kaliteli web siteleri hazırlayabilirsiniz.Kullanımının da rahat olması web tasarımını kolaylaştırıyor..
Ancak yazılım sadece XP,2003 Ve Vista’da çalışıyor.800×600 çözünürlük ve web browser ınızın en az internet explorer 6veya üstü olması gerekiyor.Ayrıca bilgisayarınızda minimum 233 mhz işlemci 128mb ram ve 400 mb lık disk alanı gerekiyor…Bin dosyası şeklinde açılan dosyayı cdye imaj olarak yazdırmanız gerekiyor.


PART-1
PART-2
PART-3
PART-4
PART-5
RAR PASSWORD: iI4lW8cvXzQ5lJF
SERİAL: DDWJC-VFGHJ-7GFK6-9QK3D-PFTHW
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.