# Microsoft Hacked # Comeback :)

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
625
105
tzdata-TR
Adam bilgisayarı tanıdığı işletim sistemi ile gelişip o işletim sisteminin sitesini hackliyo nankör hack :D eline sağlık <3

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,518
1,344
Yanlış anlamayın ama microsoft bu subdomaini partnerlerine veriyor 2019 yılından bu yanada bu domainler bakımsız.

microsoft'u değil partnerlerini hacklediniz kısaca :)
Microsoft dahi *.microsoft.com içindeki tüm domainleri bug bounty kapsamına alıyorken sizin almamanız garip ve tezat olmuş. Dilerim ki çok daha efektif saldırılar yaparsınız bizler de destekleriz baltalamayız. Iyi forumlar.

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,632
1,650

Tekrardan selamlar Türkhackteam.
Bir süre yoktum bildiğiniz üzere. Geri geldim. Sizlere de selamımı böyle vereyim dedim.

Microsoft.com subdomaini Saldırı Timleri ile yürütmüş olduğumuz operasyon sonucu hacklenmiştir.
g3sy0um.png

googlein-ugraslarina-ragmen-microsoft-liderligi-suruyor-CUZY.jpg

Zone Kayıtları:
https://archive.is/Xk7tJ
https://ownzyou.com/zone/131675

g3sy0um.png

Özel Teşekkür: @'CaptainPrice
"Before you quit, try."

SALDIRI TİMLERİ GURURLA SUNAR.
Emeğinize sağlık

THE zoRRo

Uzman üye
26 Tem 2022
1,673
1,608
19
Türk Deniz Kuvvetleri

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
753
SerasZen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.