Microsoft Office Enterprise 2007 SP3 TR+ Ekim Update

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
di-86WT.jpg


Açıklama:

2007 Office paketi SP3 geliştirmelerine genel bakış

Özel güvenlik kırpması gerektiren belgeler, uyarıyı oluşturan kullanıcı bu belgeleri görebilse ve sorgulayabilse dahi uyarı arama sorgularından döndürülmez.
Belirli hata iletisi dizelerindeki Unicode olmayan karakterler artık doğru şekilde görüntüleniyor.
Dört yeni kaynakça stili Harvard Anglia, IEEE, APA Sixth Edition ve MLA Seventh Edition "Kelime Alıntıları ve Kaynakça" özelliğinde sunulmaktadır.
Çin Yeni Yıl tatili, artık Singapur için Outlook takvimine eklenmiştir.
Excel'in daha yeni bir sürümünde önceden kaydedilmiş bir Excel çalışma kitabını açtığınızda Excel 2007'nin zaman zaman kilitlenmesine neden olan bir sorun giderilmektedir. Dosya, 2007 Office sisteminde bulunmayan yeni bir özellik kullanıyorsa bu durum oluşur.
Fransızca Eş Anlamlılar Sözlüğü'nün Reform Öncesi ve Sonrası yayınlarındaki kurallarla ilgili sorunlar giderilmektedir.
Şifreleme ayarlarının, dosya biçimi uyumluluk paketi dönüştürücüsü ve Office 2003 ya da daha önceki bir Office sürümü ile kullanıldıklarında yapılandırılabilir olmamaları sorunu giderilmektedir.
Bir Excel çalışma kitabının, Excel'de açılıp Windows Gezgini önizleme bölmesi özelliği kullanılarak önizlendiği bazı durumlarda kilitlenme oluşması sorunu giderilmektedir.
XLSX dosyası, Excel 2007'de önce ODS dosyası sonra da XLSX dosyası olarak kaydedildiğinde Excel Dilimleyicileri ve Şerit özelleştirmesinin kaybolması sorunu giderilmektedir.


Sürüm Adı: Microsoft Office Enterprise 2007 SP3 TR
Tür: Office
Boyut: 1.03 Gb
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2011
Platform: Xp-Vista-Win7
Dil : Türkçe
Virüs Taraması :Avira Internet Security 2012
Not:Aktivasyon Gerektirmez.


ccb4i.pngDownload indir Wupload.CoM

Download Altarnarif Filejungle.CoM
Download Alternatif Ul.To
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.