Microsoft'tan akıllı saat: Surface Watch!

'[email protected]

Yaşayan Forum Efsanesi
11 Ağu 2012
11,074
0
28
Bakü
Apple’ın akıllı saat iWatch’ı teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor. Ancak Microsoft bu teknolojinin dışında kalmak istemiyor ve kendi akıllı saatini üretmeye hazırlanıyor. İddialara göre dev yazılım şirketi 'yarı saydam alüminyum' bir SmartWatch test ediyor.
Redmond merkezli şirket bu bu teknolojide de bende varım diyor ve kendi iWatch benzeri akıllı saatini üzerinde çalışıyor. Söylenenlere göre Microsoft, 2014 yılında Surface Watch adını vereceği akıllı saatini piyasaya sürecek.
1374009289_microsoft-smartwatch.jpg

Çeşitli kaynaklara göre, Microsoft SmartWatch’ta özellik olarak, 1.5-inç dokunmatik spor ekran, oksinitrür alüminyum, 3x daha güçlü yapılmış olan bir cam özelliği olacak. Ayrıca, SmartWatch mavi, kırmızı, sarı, siyah, beyaz ve gri gibi çeşitli renklerle gelecek.
Samsung’un da Androidli bir akıllı saat üzerinde çalıştığı söyleniyor ancak, Samsung’un Tizen OS ile çalışan bir akıllı saat yapması da olası bir seçenek. Önümüzdeki yıl akıllı saat yılı olacak gibi görünüyor siz ne dersiniz?
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.