Microsoft'un yeni hedefi laptoplar

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
20111028104205.jpg

Microsoft'un Build 2013 konferansında ilk kez tanıttığı "Precision Touchpad" girişimi, kullanıcılara cep telefonlarından tanıdık olan pinch-to-zoom ve iki parmakla kaydırma gibi fonksiyonların trackpad bulunan sistemlerde Windows tarafından doğrudan desteklenmesine yarayacak. Tüm fonksiyonlarını kullanabilmek için üçüncü parti sürücü gerektirmeyecek olan Precision Trackpoint teknolojisi, çeşitli üreticilerin dizüstü modelleri arasındaki trackpad farklılıklarını en aza indirerek, olabildiğinde standart bir kontrol deneyimi yaratacak.
Windows 8.1'e entegre edilmesi tasarlanan özellik ile ilgili olarak Intel'in yanı sıra trackpad teknolojileri geliştiren Elan ve Synaptic gibi firmalarla birlikte çalışan Microsoft, teknolojinin sene sonundan itibaren piyasaya çıkacak dizüstülerde olmasını planlıyor.

Kaynak
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.