MightyFax (Windows XP - 2000) 3.30

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Bilgisayarınızdan Fax göndermek için kullanacağınız bir program olan MightyFax uzun yıllardır geliştirilmesi devam eden programlardan. Bir fax makinasına ihtiyacınız yok. Sadece bu program ve var olan modeminizi kullanarak fax gönderebilirsiniz. Buradaki modemden kasıt ADSL modemler değil, fax modem kartı olan ve dial-up bağlantısı sağladığınız modemlerdir. Windows 98 ve üstü tüm işletim sistemleri ile sorunsuz çalışan (Programın iki farklı versiyonunu işletim sisteminize göre seçebilirsiniz) MightyFax, Windows XP için tasarlanan ilk fax programlarından. Uzun zamandır test edilen program birçok modem ve sistem konfigürasyonları ile sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Programla ilgili en önemli ve dikkat çeken nokta son derece kolay kullanımlı, kullanıcı dostu bir program olması. Gerçektende metninizi hazırladıktan sonra fax göndermeniz sadece bir kaç saniye sürüyor. Sadece göndermek değil, Fax almak içinde bu programı kullanabilirsiniz. Yeni versiyonunda desteklenen bu özellik bulunduğunuz odayı ofise çevirmeniz için yardımcı oluyor.
30 günlük deneme sürümü ile gelen bu kolay kullanımlı program, satın alındıktan sonraki 30 gün içinde sorusuz bir şekilde geri ödeme garantisine sahip.
Yukarıda yazdığım parantez ile ilgili küçük bir açıklama; ADSL veya KabloNet modemleriniz ile bu programı kullanamazsınız. Zira, bu modemler sadece internete bağlanmak içindir. Fax gönderme işleminde ise numara çevirmek gerekir. Bu yüzden, çevirmeli bağlantı (dial-up) yapmak için kullandığınız fax-modem'lerinizi kullanmak durumundasınız.


https://tik.lat/KhRpG
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.