Mikrofon Desteği Olan Kulaklık Uzatma Kablosu Nereden bulabilirim

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,081
9
19
Evden
Merhaba, HyperX Cloud Earbuds kulak içi kulaklık satın aldım fakat bilgisayarım biraz uzakta olduğundan kulaklık uzatma kablosuna ihtiyacım var.
Yaklaşık yarım saat boyunca araştırdım fakat doğru düzgün bir ürün bulamadım, birçoğunun mikrofon desteği yok.
Önerebileceğiniz mikrofon desteği olan kulaklık uzatma kablosu var mı? Çok uzun olmasına gerek yok 1-2m civarı yeterli olur.
İnternetten fazla alışveriş yapmadığımdan ve bu konulara çok aşina olmadığımdan kafama göre rastgele bir şey almak istemiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,343
149
New World
Cevap: Kulakiçi kulaklık için uzatma kablosu hk.

Merhaba,

Size Dark ürünlerini tavsiye edebilirim. İnternet üzerinde kendi web sitesinden direk sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bir elektronikçiye kendiniz de yaptırabilirsiniz.

Bilginize,

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,098
214
CyberKeTa
Aux uzatma kablosunu heryerde bulabilirsin pahalı değil çarşı felan heryerde olur telefoncu ve elektronikçilerde.

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,081
9
19
Evden
Merhaba,

Size Dark ürünlerini tavsiye edebilirim. İnternet üzerinde kendi web sitesinden direk sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bir elektronikçiye kendiniz de yaptırabilirsiniz.

Bilginize,

Aux uzatma kablosunu heryerde bulabilirsin pahalı değil çarşı felan heryerde olur telefoncu ve elektronikçilerde.

Aşağıdaki ürün ihtiyacımı karşılar mı? Kulaklığın performansına bir etki eder mi? İlk defa böyle bir ürün tecrübe ediniceğim pek bir bilgim yok.

https://hizliresim.com/aXt0f5

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.