MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI Personel Alımı

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,119
1,146
localhost/e8
Merhaba,
Dostlar, Bildiğiniz üzere soğuk savaştan bu yana artık istihbarat bilişim üzerine döndü. Güçlü Türkiye Cumhuriyetinin Güçlü İstihbaratı olan Mit Bu Konuda Geçen Yıldan Beri Aralıksız Personel alıyor, Buğün sizlere Programın ara yüzünü göstereceğim ve Başvuru Göndereceğiz umarım girebilen olur dostlar.

36evekw.jpg
Şartlar Nelerdir
Dostlar, Üniversitelerin 2-4 Yıllık Bölümlerinde Mezun olmanız ve Askerliğinizi Yapmış olmalısınız (Kadın arkadaşlar şuanda başvurusu kabul edilmeyecektir.)


j1z92yj.gif
Nasıl Başvururum ?
Dostlar, Aşağıda Bulunan Özel Siteye Gidiyoruz, Gerekli Bilgilerimizi Veriyoruz,

fc3u43w.PNG

oga88x6.PNG

g8g2djn.PNG

Dostlar, Bende dahasını göstermeyecektir bazı sebeplerden dolayı başarılar...

Dostlar, Bundan sonra aile bilgisi, askerlik bilgisi, Ehliyet, Dil, Gelecek Başarılar en son sizleri Ankara devlet orkestra salonuna çağıracaklar ve orada sözlü bir mülakata gireceksiniz...


YASAL BİLGİLENDİRME

Milli İstihbarat teşkilatının logosunu izinsiz kullanmanın Devlet istihbarat yasası Geregini ön görüp Paylaşılan görsel ve bilgilendirme yazısı Tamamen açık kaynaklardan alıntılanmış ve özetlenmişdir. Hukuk dışı bir durum olursa bunun sorumlusu TurkHackteam değil Tamamen benimdir (@Eagleweb ) Olası bir yaptırım sadece beni ilgilendirmelidir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.