mılyonlarca hack programları buyurn arkadaşlar

GLOBAL34

Katılımcı Üye
29 Eyl 2006
327
0
dünyadan
arkadaşlar ınterntetten dolaşırken bulu verdım bu lıkı ve tıklayıncada programları gorunce gozlerim :woott bole açıldı gomu bulmuş gıbı:):) neyse buyurn lınk ama yanlış anlaşılmasın reklam için yabacı bır sıte ıstedığınız programı ınıdırıp daha sonra taramadan geçırın buyrun lınk.arkadaşlar her turlu program var:D

=============== https://tik.lat/mKtVb ================

yorumlarınızı beklyorum....

Son düzenleme:

_pelin_

Yeni üye
16 Mar 2007
1
0
izmir
yaaa global bna yardım eder misin bi hack programı bulmam lazım ii lerinden bni msn adresine [email protected] bu arada başkaları da ekleyebilir ama yardımcı olursanız saolun bu arada saol global:p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.