Minecraft Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Dostum neden velet oyunu diyolar yaşları küçük olan dostlarımız gidiyor mc videoları çekiyorlar sonra adı velet oyunu diye adı çıkdı ama biz arkadaşlarla gidip modlu oynuyoruz zevkli oluyor.

yunus19

Üye
23 Nis 2015
249
0
Kardesim hileli oynayan ve oyunda kufur edenler velettir.Ama buyuk insanlarda oynuyo onlarada mi velet diyon hic de dogru degil !!!

ByEmRe35

Katılımcı Üye
28 Eki 2013
538
0
İzmir
30 yasından büyük insanlar dahi var 20 yasındaki bayan yani velet oyunu değil küçük yaşta olanlarda var ama velet oyunu değil

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Minecraft'ın resmi topluluğundan yetkililerin yaptığı açıklamada Amerika, İsveç gibi Avrupa ve Amerika Kıtasındaki ülkelerden oyuncuların yaş ortalamaları 25-40 olarak, Türkiye de ise 15-20 civarında açıklanmıştı.
Ama zevk almak için oynamak istersen gidip Orijinal Minecraft satın alıp Dünya Çapındaki sunucularda oynaman gerekir, diğer türlü zevk almazsın hep hileler ve gerçekten küfür eden, hile kullanan, bug kullanan ufaklıklarla karşılaşırsın. Ama zaten birinin velet olup olmaması kişiye bakılarak anlaşılır, gidipte sen Dota'cısın sen büyüksün veya sen LoL cüsün böylesin demek yanlıştır.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,681
41
Melankolia
Minecraft'ın resmi topluluğundan yetkililerin yaptığı açıklamada Amerika, İsveç gibi Avrupa ve Amerika Kıtasındaki ülkelerden oyuncuların yaş ortalamaları 25-40 olarak, Türkiye de ise 15-20 civarında açıklanmıştı.
Ama zevk almak için oynamak istersen gidip Orijinal Minecraft satın alıp Dünya Çapındaki sunucularda oynaman gerekir, diğer türlü zevk almazsın hep hileler ve gerçekten küfür eden, hile kullanan, bug kullanan ufaklıklarla karşılaşırsın. Ama zaten birinin velet olup olmaması kişiye bakılarak anlaşılır, gidipte sen Dota'cısın sen büyüksün veya sen LoL cüsün böylesin demek yanlıştır.

Hocam zaten ben velettir demiyorum ama aklımı bu soru kurcalıyor..

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Yahu ben velettir demiyorum ama toplumda öyle bir algı var..

Bu algı bir tek Türkiye'de var. Ama daha çok mizah amaçlı, haksızlar mı mizah etmekte? Tabi ki de haklılar elalemin el bebek gül bebek büyüttüğü biricik çocukları okul harçlıklarıyla Webcam, Oyunlar, Mikrafon vs alıp Minecraft'da "Merğğğabaağğ argaadağğşlaâğğğr buğuun siizleğ mayığğngıırafıt oynıcağğzz!" demeleri çok boş ve gerçekten o çocukların neslinin kötüye gittiğinin habercisi. Benim öyle evladım olsa, çocuk diye sevmezdim açıkçası. Anlamışsındır neyin ne olduğunu :)

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,237
1
Anadolu
Akıl yaşta değil bastadir. Küçük çocuklar oynayabilir.
yaşı büyük olup hâlâ gelişimini tamamlayamamış insanlar da gördüm.
Ha bu oyunu oynayanlar hem küçük, hem de gelişimini tamamlayamamış olabilir ama oyunu kötü yapmaz. Bence hayal gücü,zevk ve eğlenceli vakitler için güzel bir oyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.