Mısır Operasyonu Basında !

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,864

Mısır'da yapılan darbeye ve yargısız infazlara tepki olarak yaptığımız Mısır operasyonu başarıyla sonuçlanmış ve basına düşmüştür.

ZoRRoKiN'in Açıklaması : "Bu ceza insanlık onuru başta olmak üzere sadece Mursiye değil ona güvenerek oy veren bütün Mısır vatandaşlarına verilmiştir"

-----------------------------------

İHA , Hürriyet , Milliyet ve daha bir çok basın kurumunda Turkhackteam ;

Türk Hackerlar Mısır'daki kamu kurumlarının sitelerini çökertti haberi - İhlas Haber Ajansı
TÜRK HACKERLAR MISIR
Türk hackerlar Mısır
Trk hacker'lar Msr'daki kamu kurumlarnn sitelerini kertti - Hrriyet Dnya
Türk hackerlar Mısır devlet sitelerine saldırdı! - GÜNDEM - Muhalefet Biz
Türk hacker'lardan darbe yönetimine saldırı | Güncel | Dünya Bülteni Haber Portalı
Türk hackerlar Mısır?daki kamu sitelerini çökertti - GÜNCEL - Taraftar Gazetesi
Türk Hackerlar Mısır'a saldırdı | Cafesiyaset
Türk hackerlar Mısır'a saldırıya geçti

-------------------------

Turkhackteam Üst Düzey Yönetim / Underground Tim ve Saldırı Timleri adına Veteran 7

Moderatör tarafında düzenlendi:

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Güzel saldırıydı tarafımızı belli ettik ellerimize sağlık .. Sosyal medyada yaymayı unutmayın

Son düzenleme:

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Ellerinize sağlık bu saldırılardan 1 ini bile haber kanalları nda göremedim herhalde haberlere çıkması için ne yapmalı :) .

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
operasyon normal gönüllüre kapalı şekilde mi gerçekleştiridi zira ermenistan ve almanya operasyonu gibi saldırı saati filan gibi bilgiye rastlayamadım

Bordo Hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2015
877
0
operasyon normal gönüllüre kapalı şekilde mi gerçekleştiridi zira ermenistan ve almanya operasyonu gibi saldırı saati filan gibi bilgiye rastlayamadım
Mısır operasyonuna sadece saldırı timleri katıldı UnderGround ile Anka tim yani fakat Doğu Türkistan için saldırımıza tüm Türk Hack Team katılabilecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.