Mitsubishi Elektrik Hacked.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
Ben'de merak ettim şimdi :S
hangi açıklar bulunuyor böyle sitelerde ?
geçen The Psiqopat'da Vietnam devlet sitesine çöktü
baktım dotnuke açığı varmış :D
special'e bile girdi :)
Bu arada Tebrikler :)

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Ben'de merak ettim şimdi :S
hangi açıklar bulunuyor böyle sitelerde ?
geçen The Psiqopat'da Vietnam devlet sitesine çöktü
baktım dotnuke açığı varmış :D
special'e bile girdi :)
Bu arada Tebrikler :)

Devlet sitelerine bu sistemler otomatik spe verir lakin her markaya spe verilmez.
Bizim yöntemimiz basitdeğil oscu artık veletlerde yapıyo.
Osc'un da populerken anasını ağlatmıştım 2000'e yakın site hackledim veletler öğrenince bıraktım ama bazıları o açığın dışına çıkamıyor ne yazık ki.
Kendini geliştirmen lazım devamlı yoksa unutuluuuuuur gidersin.
Hele dotnuke tht de yasak lamer açığı diye.
Yazık yazık oralara kadar düşmüş tüh tüh

Son düzenleme:

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
hll olsn kardesim seni tebrik ediorm boyle buyuk bir siteyi hacklemek buyukk emek ve ugras isteyen bisey olsa gerek tekrardan tebrikler...

kadirin2

Üye
27 May 2010
54
0
istanbul
bence!!!!

...
Bizim yöntemimiz basitdeğil oscu artık veletlerde yapıyo.
Osc'un da populerken anasını ağlatmıştım 2000'e yakın site hackledim veletler öğrenince bıraktım ama bazıları o açığın dışına çıkamıyor ne yazık ki.
Kendini geliştirmen lazım devamlı yoksa unutuluuuuuur gidersin.
Hele dotnuke tht de yasak lamer açığı diye.
Yazık yazık oralara kadar düşmüş tüh tüh
şimdi sen öyle diyorsunda ben kendi adıma konusuyorum belki bana katılan olur olmaz bilemem.. ancak sen bu açıkları kullanarak kendini geliştirdin. bizim kullanmamızı hor görüyorsun.peki sen bu yöntemleri kullanmadınmı? sen bunları kullanarak hackler yapmadınmı? bunları kullanarak tecrube edindi ve kendini geliştirdin. ben bir şey bilmiyorum. ama öğrenmek istiyorum. ıss acığı siteleri hacklediğimizde (sana göre hack denirse tabi) onları yayınlamamıza bile izin yok! nedn sen bu yöntemleri kullanrak site hacklemedin mi? sen tadını cıkradın bizde cıkaralım. sen öğrenndin bırak bizde öğrenelim... bunlar dediğim gibi benim görüşlerim doğru veya yanlıs ben böyle düşünüyorum. hem senin o küçümsediğin yöntemlerle
Osc'un da populerken anasını ağlatmıştım 2000'e yakın site hackledim
diyorsun. ee daha ne küçümsüyorsun ewet haklısın kendimizi geliştirmeliyiz. ama yeni başlayanlar içinde biraz saygılı olunmalı. [bence]...

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
şimdi sen öyle diyorsunda ben kendi adıma konusuyorum belki bana katılan olur olmaz bilemem.. ancak sen bu açıkları kullanarak kendini geliştirdin. bizim kullanmamızı hor görüyorsun.peki sen bu yöntemleri kullanmadınmı? sen bunları kullanarak hackler yapmadınmı? bunları kullanarak tecrube edindi ve kendini geliştirdin. ben bir şey bilmiyorum. ama öğrenmek istiyorum. ıss acığı siteleri hacklediğimizde (sana göre hack denirse tabi) onları yayınlamamıza bile izin yok! nedn sen bu yöntemleri kullanrak site hacklemedin mi? sen tadını cıkradın bizde cıkaralım. sen öğrenndin bırak bizde öğrenelim... bunlar dediğim gibi benim görüşlerim doğru veya yanlıs ben böyle düşünüyorum. hem senin o küçümsediğin yöntemlerle

diyorsun. ee daha ne küçümsüyorsun ewet haklısın kendimizi geliştirmeliyiz. ama yeni başlayanlar içinde biraz saygılı olunmalı. [bence]...

ISS hiç yapmadım osc yaptım , açıkları küçümsemiyorum.
Sadece herşey zamanında güzel.
Açık bulunduğu zaman herkesle birlikte yaparsın trend olur o zaten ama kalkıp açık bulunalı 6 ay olmuş ve sen hala o açıkla devam ediyorsan kendini geliştiremezsin.
Zaten bu tür açıklara güncel açık deriz biz güncelliğini yitirince kullanmazsın.
Papaz hergün plav yemez demek istiyorum .)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.