Mmorpg önerin

whoody

Üye
21 Ağu 2017
98
0
24
Konya
ben nerdeyse gelirimin tamamını metin2 den sağlayan biriyim ama belki duymuşsunuzdur son zamanlarda yang ve won bugu çıktı ve piyasa alt üst oldu elimdekilerimi sattım zarar etmedim aksine 8-10 misli kar ettim ama şöyle bi durum varki benim zarara girmemem için elimdeki wonu yaklaşık bi 3-4 ay bekletmem gerekiyor yani size soracağım bu 3-4 ay için beklediğim sırada oynaya bileceğim güzel bir mmorpg arıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyor saygılarımı iletiyorum

moba ve fps sevmiyorum lütfen önermeyin =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.