\\ Mobil Uygulama Güvenliği // MobileAppSec Serisi

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,473
0
/etc/passwd
9EEDDu.png


MobileAppSec / Android Temelleri #1
MobileAppSec / Android Statik Analiz #2
MobileAppSec / Android Dinamik Analiz #3
MobileAppSec / Android Mimarisi #4
MobileAppSec / Android Uygulamaları #5
MobileAppSec / OWASP Mobile Top 10 #6
MobileAppSec / Toollar - ZAProxy ve ADB #7


Peki bundan sonra nolacak diyebilirsiniz burada bitmiyor tabi ama profosyonellerden öğrenmek sizin için daha iyi olacaktır bunları bitirdeyseniz temeli atmış sayılırsınız bundan sonra udemy kurslarına bakabilirsiniz. Şu blog iyi android için (TR), ctf çözümlerine bakabilirsiniz örneğin [URL="https://alp.run/2020/10/21/InsecureBankv2_Part-1.html"]bu[/URL], bu, ve bu :) ayrıca alttaki seri de iyi olur :)
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LZUo09l441s&list=PLwP4ObPL5GY_dBI_lSwBzKM4zxP4mWSqK&ab_channel=MehmetD.INCE[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-iIeZYCn89s&list=PL3ETzMyGxxE7pzd4n--3rfbfRyYuOwI2D&index=7&ab_channel=ScottSec[/ame]
https://www.youtube.com/watch?v=zSXCyjzDBGo&ab_channel=TürkiyeSiberGüvenlikKümelenmesi

9EEDDu.png
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.