Modeminizi Felç Edin

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,423
0
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar. Geçen kahve içmek için bir dukkana girdim avmnin içinde. Normaldede kahve sevmem bedava internet olması beni oraya çekiyor :) Herneyse. Fark ettimki herkesin internetini yavaşlattım. Bağlı olan herkes şikayet etmeye başladı. Ama nasıl bir türlü anlayamadım?


Sonradan fark ettimki. Brutte force programını açınca okadar yoğunluk olmuşki kimse bağlanamamış :D Evet bildiğimiz brute force . İnanması zor ama sadece programı kapadığımda internet düzeldi :)Bot netmi yapıyorsunuz brute forcemi :D Aşırı derecede etkili eve misafir çocukları gelincede yapıyorum harika bişey.
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.