Moderasyon Yönetici Alımları (Alımlar kapalı)

Ceys

Moderasyon Lideri
2 Nis 2016
7,380
245
alımlar tekrardan aktif edilmiştir. katılacaklara başarılar dilerim.
 

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
421
146
Merhaba saygıdeğer üstlerim biraz daha bilgi verebilir misiniz?
İsteyene eğitim verilecektir yazıyor ne gibi bir eğitim acaba bilgi alabilir miyim?

Teşekkürler İyi Forumlar:)
 

lionnn

Katılımcı Üye
7 Nis 2020
804
45
Teşkilattan
Hocam stajyer asistan kulübü üyeleri katılabiliyor mu yoksa o kulüpte başarı yapan kişiler direkt moderatör olarak mı rütbeleniyor.
Stajyer asistan kulübünde başarılı olan üyeler stajyer moderatör rütbesinde ataması yapılır. Görevi yapabileceğinizi düşünüyorsanız başvurabilirsiniz.
 

Rewan

Stajyer Grafiker
26 Kas 2020
573
102
Alım Durumu: AÇIKMODERASYONaa2a5c0e17b83f26.png
Merhaba Saygı değer TurkHackTeam üyeleri;

Moderasyon ekibinde görevlendirlmek üzere Stajyer Moderatör(asistan) alımı yapılacaktır. İsteyen kişilere eğitim verilecektir. (Siber güvenlik, yazılım )


Biz Kimiz ve Ne İş Yaparız?

Moderasyon ekibi; forumun temel düzenini sağlayan, forumda uygunsuz konu veya mesajları tespit eden ve müdahale eden ekiptir. Ayrıca forumun kategorilerini sürekli günceller ve yeni konular açar. Temel bilgi birikimine sahip herkes bu görevi rahatlıkla yapabilir. Kendi aramızda eğitimler düzenliyoruz ve bilgi birikimi oluşturuyoruz. Genel olarak yazılım, siber güvenlik, temel bilişim ve temel seviyece hacking yönünde fikirler vererek gelişim sağlayabiliyoruz.

Başvuracak kişilerde aranan özellikler;Uzun süreli çalışma gerektiren sınavı olmayan, (YKS, KPSS, ALES vb.)​

İnternet erişiminde sorun yaşamayan,

Bildiklerini en etkili şekilde yansıtabilen, bilmediklerini araştıran ve sürekli öğrenmeye açık,

Yetişkin gibi düşünebilen ve görevine uygun davranan,

Ekibe alındıktan kısa bir süre sonra farklı bir ekibe geçmek istiyorum, yanlışlıkla başvuru atmıştım gibi mazeretler kabul edilmeyecektir, bunun bilincinde olan arkadaşlar başvuru atsınlar,

Yönetime katılıp kısa bir süre içerisinde ayrılmak isteyen kullanıcılara uzaklaştırma cezası uygulanacaktır,

Sorumluluk almaktan kaçınmayan ve misyona bağlı kişilerin başvurularını bekliyoruz.

Nasıl Başvuru yaparım?

Aşağıdaki başvuru formunu doldurup en altta verilen mail hesabına gönderiniz.

Başvuru Formu
Başvuruda kullandığınız bilgiler 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.Özel mesaj başlığı "Stajyer Moderatör Başvuru" olacaktır.Başvuru formlarını [email protected] adresine mail atınız.Not: Yanında * olanları doldurmak zorunludur. Aksi takdirde başvuru geçersizdir.


- Ekibe alındıktan sonra üç (3) hafta içinde ayrılan kişiler hakkında yaptırım uygulanacaktır.
Güncel +++++++
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.