Moderatör'ün bir konunun , sorunun nasıl çözüldüğünü anlamamış olması veya bilmemesi yada rezillik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
Merhaba

Cevabını ilet kenara geç demiş sayın ilahımız
Açılan Konu İçerisindeki Mesaj;
Merhabalar! Bir btc adresinin sahibinin kim olduğu bilgisine veya btc adresinin hangi siteden açıldığına dair bilgiler nasıl bulunabilir??

Cevabım;
Mafya örgütleri veya yasadışı işler yapan çoğu kişi bu yol ile para transferi yaparak kara para aklıyorlar veya ticaret yapıyorlar . Deep web de bitcoin ile ticaret yapılıyor .
Cevap;
Bitcoin adresinin kime ait olduğu asla bulunamaz . Adresler anonimdir .
//ÇÖZÜLDÜ

Bitcoinin kendi sitesinde yazıyor bu bilgiler . Kullanıcı Bilgilerini paylaşılmadığı sürece asla bulunamaz bir wallet adresidir .

Kısaca zaten konu hakkında kanıtlı cevap verilmiş . Üstüne gelip post kasmak için başkalarınında aynı uca çıkan cevaplar vermesi ne kadar mantıklı mesajımı düzenleyen moderatörün aklına bırakıyorum .

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Biraz daha nazik olabilirmis deathwarrior01 abinin dediği gibi
Ama eleştirmek bize kalmaz.

Son düzenleme:

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,269
3,456
Olaya şahit oldum, daha doğrusu herzaman görüyorum, bu sözüm asistan arkadaşlaradır;

Yardım merkezi yardıma ihtiyacı olan kişilerin, nitelikli tecrübeli kişilerden yardım alması için vardır, tamam biliyorsunuz diyelim, aynı cevap varsa yazmayın. Yapıcı bir cevabınız yoksa birşey yazmayınız. Yönetimi temsil ediyorsunuz bulunduğunuz mevkinin hakkını verin.
@BeyazAlfa vasat mesajlar ve kopya çalıntı mesajlar üye uyarılmaksızın silinir. Yani klon mesaj mahiyetindedir.

Son düzenleme:

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Sadece //ÇÖZÜLDÜ yazdım altına bir şey yok yani bunda . Torpilli adamların mesajları çözüldü olarak işaretleniyor burda geliyor kendi zaten yetkili 2 kopyala yapıştır yapıp çözüldü işaretliyor komiklikler
sakin ol dostum....
kavgaya gerek yok......
Hem sen ne hadle Mod hocalarıma "" Torpilli adamların mesajları çözüldü olarak işaretleniyor burda geliyor kendi zaten yetkili 2 kopyala yapıştır yapıp çözüldü işaretliyor komiklikler ""
diye biliyorsun ki ! hem bide " ilah " demişsin :mad: :mad: sen kim oluyosunda
yüce yaradanı bu işe koyuyorsun... !!
ha sen şimdi müsliman sında !
e peki nerede kaldı senin müslimanlığın haa !!!

Saçma Salak Şeyler yazmayın !!
BU FORUM SİZ İSYAN EDESİNİZ DİYE YOK !!!

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
O cevabı yazan Moderatöre gerekli ceza , uyarı veya doğru olan cevap üst yönetimden gelir zaten.Tartışma yaratmaya gerek yok

Arslan'

BM DİREKTÖRÜ
7 Nis 2020
2,269
3,456
sakin ol dostum....
kavgaya gerek yok......
Hem sen ne hadle Mod hocalarıma "" Torpilli adamların mesajları çözüldü olarak işaretleniyor burda geliyor kendi zaten yetkili 2 kopyala yapıştır yapıp çözüldü işaretliyor komiklikler ""
diye biliyorsun ki ! hem bide " ilah " demişsin :mad: :mad: sen kim oluyosunda

yüce yaradanı bu işe koyuyorsun... !!
ha sen şimdi müsliman sında !
e peki nerede kaldı senin müslimanlığın haa !!!

Saçma Salak Şeyler yazmayın !!
BU FORUM SİZ İSYAN EDESİNİZ DİYE YOK !!!
Sakin ol diyorsun kendin sinirleniyorsun dostum, ister rütbesi admin olsun herkes hata yapar insanız nihayetinde, torpil diye birsey yok ama yardım merkezinde saçma sapan kopya mesajlar yazıldığı konusunda arkadaş haklıdır.

Tobin Bell

Üye
4 Tem 2021
76
35
32
New York
Olaya şahit oldum, daha doğrusu herzaman görüyorum, bu sözüm asistan arkadaşlaradır;

Yardım merkezi yardıma ihtiyacı olan kişilerin, nitelikli tecrübeli kişilerden yardım alması için vardır, tamam biliyorsunuz diyelim, aynı cevap varsa yazmayın. Yapıcı bir cevabınız yoksa birşey yazmayınız. Yönetimi temsil ediyorsunuz bulunduğunuz mevkinin hakkını verin.
@BeyazAlfa vasat mesajlar ve kopya çalıntı mesajlar üye uyarılmaksızın silinir. Yani klon mesaj mahiyetindedir.

um bana kalır ise bu gayet doğru bir cevap. Moderatör gayet güzel bir şekil
Anlatamıyoruz ki

26 Haz 2016
2,820
598
Konuyu inceledim. Bahse konu altındaki silinen mesajlar dahil okudum. Asistan arkadaşım aslında doğru söylemiş bir konunun birden çok çözümü olabilir. farklı cevaplar hatta aynı cevaplarda yazılabilir. Belki (sadece bu konudan bahsetmiyorum) aynı cevap dahi olsa anlatım tarzı farklı olabilir ve cevap arayan üyemiz o anlatım tarzını daha iyi kavrayabilir. Birebir aynı cevap olursa da konu altında tartışma yerine ihbar butonunu kullanabilirsiniz. Konuların çözülüp çözülmediğine bizler dahi karar vermiyor ve eskisi gibi konuları çözüm sonrası kilitlemiyoruz.

İkinci mesele google'dan bakamıyor mu mevzusu.. Herkes bir sorunu olduğunda o sorunu eğer doğru ifadeleri kullanarak aratmaz ise maalesef google da yardımcı olamaz. Bir sorunu google yardımı ile çözmek için bile google'da doğru soruyu sormak gerekiyor. Burada bizler birbirimize zor ya da kolay hangi türlüsü olursa olsun yardımcı olmalıyız ki bu bölüm bu sebeple var.

Doğru cümlelerle ve doğru yöntemle kendinizi ifade ederseniz kavgaya tartışmaya mahal vermeden konularınızı sıkıntılarınızı daha rahat çözersiniz. Birbirimize güzel konuşalım ve ılımlı yaklaşalım.

İyi forumlar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.