Modlar ve Hackerler ve Profesorlar Yardim Edin Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultrAslan_76

Katılımcı Üye
9 Mar 2007
933
9
Bilgisayarın karşısı : )
S.A
Yaw Forumda Bi Sorun Var Bakarmisiniz [SEKMELER ACILMIYOR] Mesela Su "
color.gif
" 'nin Oldugu Yere Basiyorum Normalde Söyle Renkler Glemesi Lazim [Önceden Geliyordu Zaten Ne oldu bilmiyorum ]
9fa455c77ee0a17a086ac026e986ca4b.bmp

Böyle Olmasi Lazim
Ama Bende Söyle

Ve
c203e445a7a13332f84d4b86da098797.bmp

Yardim Edebiliseniz CoK Sevinirim
KupAteX

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
mozilla 2.0.0.11 kullanıyorum sekme ile ilgili problemlerim yok. yalnız aklıma birşey daha geldi. kayspersky mesela bu tarz sekmeleri blokluyor yuksek guvenlik ayarlarında kullandığında.
Böyle bir antivirus ya da internet güvenlik programı tarafından da sekmeler yuklenmemiş olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.