Mount Blade(At ve Kılıc) 0.960 İndir+Hile

SmaLLp!ch

Uzman üye
15 Kas 2008
1,375
0
www.turkhackteam.net/org
ACIKLAMA:Bence bu oyun iyi hem iyi olmakla kalmıyor oyunun cok güzel grafiklerine rağmen hem cok az kapasiteli hemde de kötü bir bilgisiyarInızZZ warsa kaldırır TAVSİYE EDERİM
1_1024x768.jpg

31337573sv6.jpg

Oyunu İndir:http://www.download.com/Mount-Blade/...dlPid=10851753

Boyut:153.17MB(Bence indirdiyinize kesinlikle deyerRRR)

Oyun crack öneririm hatta olması ZORUNLU olmassa oyunu kısıtlı YANİ 6. levele kadar oynarsınıZZ Hic bir sorun yoq ,denendiİİ

Carck İndir:http://uploaded.to/?id=6o3kwt&lang=en

Şifre:FearStyle

NOT:SAKIN BU CRACK CALISMADI DİYE şafak0 denemeyin ben denedim pc zor kurtardım crackİN İCİNDE Kİ YAZININ dediklerini uygularsanız kesinlikle calışır

BU SONCLARI ELDE EDEBİLMEK İÇİN 2 GÜN FULL ARAŞTIRMA YAPTIM
OYUNLA İLGİLİ SORUNLAR:%70 TÜRKÇE ANLAMAK ZOR(BUNUN İCİN 0.808 ÖNERİRİM O %100 TÜRKÇE ) VE BİRAZ ZOR ???

Oyun Hile:
Hileleri aktif etmek için oyun açılmadan çıkan pencerede
Ayarlar->Oyun ‘a tıklayıp
Hileyi Aç tikini işaretlemeniz lazım.
Gelelim hilelere…
İnventory ekranında
Ctrl+X 1000 denar kazandırır.
Character ekranında
Ctrl+X 1000 exp kazandırır.
Grup Ekranında
Ctrl+X 1000 exp’i tüm askerlerinize dağıtır. Eğer askerlerinizden birinin üzerine tıklayıp ctrl+x yaparsanız 1000 exp sadece o askere gider.
Dünya haritasında
Ctrl+Sol Mouse tuşu istediğiniz yere sizi ışınlar. Bunu bayağı kullanırım hatta hep kullanırım işe yarıyor .
Dünya haritasında
Ctrl+Space zamanın hızlı akmasını sağlar.
Dünya haritasında
Ctrl+T tüm haritada olan biteni görmenizi sağlar ki en çok kullandığım hilelerden biridir
Savaş sırasında
Ctrl+H canınızın dolmasını sağlar.
Savaş Sırasında
Ctrl+F4 düşmanları öldürmenizi sağlar. Bu özelliği kullanırsanız oyunun hiçbir anlamı kalmıyor malesef .
Savaş sırasında
Ctrl+F5 oynadığınız karakterin yapay zeka moduna geçmesini sağlar. Yani siz değil oyun bilgisayar oynar sizde izlersiniz.
Savaş ve normal oyun sırasında
Ctrl+R atı şaha kaldırmanızı sağlar ama eski versiyon için çünkü yeni versiyon da R oyunu oyuncu gözünden oynamınızı sağlıyor.
Sizin için renklendirdim
İyi oyunlar

_-*SaYgıLaRla*-_

SmaLLp!ch

Emeğe Saygı ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.