Mp3 Dosyalarinin Boyutlarini %50 Oraninda SikiŞtirma[RESİMLİ ANLATIM]

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
Arkadaslar bu program ile Mp3'ün boyutunu küçültüp ister cep tel. atın zil sesi yapın(süper oluyor) isterseniz 100 Mp3 alan cd'nize 200 Mp3 kopyalayın veya 1000 şarkı alan hardiskinize 2000 şarkı atıp kullanın ve çok kolaY hemde ses kalitesi bozulmadan bizzat kendim denedim 5.2 mb lik mp3 dosyasını 3.2 yaptı.

adszcl4.png

DOWNLOAD DİET MP3

arkadaşlar +rep'leri esirgemeyelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.