MSN adresim çalındı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cjmert

Yeni üye
21 Eyl 2008
3
0
Arkadaşlar benim mail adresim çalındı.Üzerime bağlı oyun oynadığım siteler için o mail adresi çok önemli.Çalan kişi msn'imi açmıyor bu yüzden birşey yapamıyorum.Sizlerden ricam bu mesajı okuyan deneyimli yöneticilerimizden ve üyelerden bana yardım etmeniz.Benim için çok önemli büyük paralarım gitti çünki bu hesaba bağlı oyunlar yüzünden.Bana ulaşmak için lütfen(edit:msn vermek yasaktır.AgitCaN) adresini ekleyiniz.Şimdiden ilgilenen ,ilgilenmeyen herkeze sonsuz teşekkür ediyorum.. iyi forumlar diliyorum:(:mad:

cjmert

Yeni üye
21 Eyl 2008
3
0
//Msn adresi vermek yasaktır.msn adresi vermeyiniz

Aşağıdaki konuda çalınan msn adresinin geri alınması resimli olarak anlatılmıştır.Konuyu inceleyiniz

http://www.turkhackteam.net/msn-icq-mirc/calinan-hotmail-hesaplarini-kurtarma-ihtimali-dilekce-35565.html
Kardeş ben verdiğiniz konuya baktım fakat internet hakkında yeterli bilgim olmadığı için elimden birşey gelmiyor , yapamıyorum.. :( Çok önemli olmasa inanın buraya yazmam yardım edicek kimse yokmu .. benim bu adresde 15.000 $lık dolarlık emeğim gidiyor .. inanın bu kadar önemli olmasa sizleri rahatsız etmem ama bu hususda bana gerçekden yardım etmenizi rica ediyorum :(

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
arkadasım lütfen birazcık arastırmacı ol artık msn ini geri almak isi oldukca basit microsofta mail at istediği bazı seyler msninle ilgili gereken bilgileri yolla sana bağlantı yollucaklar vermis oldugun bi adrese ona tıklayıp mail adresini sıfırlayıp yenide sifre koyup msnini geri alabiliceksin...forumda aratırırsan yeterince acıklamalı anlatım yapılmıstır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.