msn adresim hacklendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

11el4

Yeni üye
24 Mar 2008
3
0
sa arkadaslar 2 senedir kullandıgım msn e 1 tane kendini bilmez densiz tarafından hacklenmiştir msn mi geri almaya çalıstım trojen atmıs bana serefsiz özel soru fln hiçbirsey kalmadı msn mi nasıl geri alabilirim internete biraz baktım hotmaile mail fln gönderdiolar 10 kere gonderdim sonuc alamadım yardımlarınızı bekliyorum
burdan ulasamazsanız yeni açtıgım msnmi veriyim ''[email protected]''

yardımlarınızı bekliyorum!

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
sa arkadaslar 2 senedir kullandıgım msn e 1 tane kendini bilmez densiz tarafından hacklenmiştir msn mi geri almaya çalıstım trojen atmıs bana serefsiz özel soru fln hiçbirsey kalmadı msn mi nasıl geri alabilirim internete biraz baktım hotmaile mail fln gönderdiolar 10 kere gonderdim sonuc alamadım yardımlarınızı bekliyorum
burdan ulasamazsanız yeni açtıgım msnmi veriyim ''*********@gmail.com''

yardımlarınızı bekliyorum!

Kardeşim konuyu açmadan önce bölüm kurallarını oku lütfen:
http://www.turkhackteam.net/tht-yar...n-once-okuyun-konulariniz-silinir-192004.html

Msn vermek yasaktır!! Msn i geri alman için forumda her türlü bilgi mevcut..Konu açarken daha dikkatli ol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.