msn de engelleme kontrolu çok basit

leon0101

Üye
23 Kas 2007
79
0
herkese slm basit ve güzel bir yöntemle program kullanmadan sizi msnde engelleyenleri görebiliyorsunuz ,
ilk olarak msn de kişinin üzerine gelip sağ tıklıyorsunuz ordan görünüm sekmesinden profil e tıklıyorsunuz ,
Bir sayfa açılacak orda sol tarafta profil ayrıntılarını göster diye bir link var ona tıklıyoruz
açılan sayfada koyu harflerle yazılan profil yazısının altında eğer
Web görünümü
messenger görünümü diye iki link görüyorsanız bu arkadaşınız sizi engelleMEmiştir anlamına geliyor
Eğer sadece
Web görünümü yazıyorsa malesef arkadaşınız sizi engellemiştir
kaç defa denedim kesin sonuç aldım

alıntıdır

Son düzenleme:

leon0101

Üye
23 Kas 2007
79
0
senin yanlışın var arkadaşım ben denedim oluyo kesin sonuç aldım ayrıca arkdaşlarımda söledim onlarda denedi işe yaradı sende nasıl işe yaramadı hayret

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.