MSN de pc yi kitleme

garipbp

Üye
9 Ara 2006
174
4
heryerde,hiç biyerde
1- öncelikle pc mizden not defteri acalım içine start yazıp kopyalayalım sonra sırasıyla yuzlerce start yazalım.
2- daha sonra kaydet diyelim ve bu dosyayı txt olarak degılde .bat olarak kaydedelim işte size pc dondurucu sakın kendı pcinizde acmayın ama denemek isteyenler açabilir.sonrada .rarlayıp gönderiyoruz karşı taraf açarsa
sonuc olarak pc de durmadan pencereler acılıyor yüzlerce reset atmak zorunda kalıyorsunuz.ekran kartını yoruyor ve yanmasına sebep oluyor.
 

slave_ss

Yeni üye
22 Ara 2006
17
0
Abi kendim de yaptım ;ama olmadı ya...............Sanırım biyerde hata yaptımşu .rar lama işini nasıl yapıyoz ya
 

STGEY

Yeni üye
15 Eyl 2007
8
0
SACLALIK BENCE KONU KILIT YOK ramı yakıyor dede GENCLER INANSIN KONU KILIT
 

cnsnn

Üye
22 Ağu 2007
59
0
bilader banada biraz sacma geldi ama.yinede emegine saglık.bide bundan daha ii kodlar var.pc ye sifre koyan falan.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.