Msn de sapık yardım lütfen bilir kişiler içeriyee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

I3loodfish

Yeni üye
19 Nis 2008
6
0
öncelikle sevgili THT ekibi merhaba benim bir problemim var msn de benim mail adresimin 1 2 farklı karakter kullanarak bir mail almıs olan adam var bu adam benim komşum ile konusuyor ve ben oldugunu söylüyor ve çeşitli ayıp şeyler söylüyor ip sini bulmaya çalıştım fakat bulamadım eğer siz yardım edebilirseniz bu adamın yerini bulmak istiyorum veya ona gereken dersi verecek bir yol bulmak istiyorum lütfen en kısa zamanda yarıdm edin

msn bölümüne açmıştım yardım bölümüne açmamı istediler lütfen ilgilenin

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
öncelikle sevgili THT ekibi merhaba benim bir problemim var msn de benim mail adresimin 1 2 farklı karakter kullanarak bir mail almıs olan adam var bu adam benim komşum ile konusuyor ve ben oldugunu söylüyor ve çeşitli ayıp şeyler söylüyor ip sini bulmaya çalıştım fakat bulamadım eğer siz yardım edebilirseniz bu adamın yerini bulmak istiyorum veya ona gereken dersi verecek bir yol bulmak istiyorum lütfen en kısa zamanda yarıdm edin

msn bölümüne açmıştım yardım bölümüne açmamı istediler lütfen ilgilenin

Senin msn adresine benzer bir adres ile senin komsunla konusuyorsa,bu tanidik birisi oldugunu gosterir.Dersenki ben ip numarasini ogrencen Forum dahil internetde bununla ilgili o kadar resimli ve videolu anlatımı varki.
Ama dersenki ben ip sini ogrenipde adresini ogrencem Yok oyle ip söyle adresi ogren diye bir servis yok??? Oyle olmus olsa herkes , herkesinkini sorar ogrenir , biseyler yapardi dimi ? :)
Komsun rahatsiz oluyorsa gider savciliga sikayet eder.Ancak o zaman sonuc alirsiniz , ne kadar zamanda alirsiniz orasi ayri
İpden adresi sadece Telekom soyler,onuda sana degil Emniyete soyler.Birazcik objectif dusunun olayları

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
arkadaşım en güzeli sen yada arkadaşın savcılıga başvurun daha ii derim.çünkü anladıgım kadarıyla pek fazla bilginiz yok bu konuda o yüzden siz savcılıga başvurun derim çünkü benim size önerecegim yolla giderseniz sizde suç işlemiş olursunuz...

mlnclyc

Yeni üye
19 Mar 2008
42
0
biraz meçhullerdeyimm
arkadaşlara ben de katılıyorum İNTİKAM arkadaşımız doğru söylemiş
sen İP numarasını alsan da elinden bişey gelmez !!!
o yüzden şikayet de bulunmanız daha mantıklı ve de
eğer şikayet etme gibi bi düşünceniz de varsa ileti geçmişine kaydedin derim bi daha ki konuşmaları
çünkü kanıt istiyolar !!

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
arkadasim ben sana yardimci olayim msn de konustugun insanin ip numarsini ögrenmenin bir cok yolu var yerinide tesbit ede bilirsin sana kisim kisim anlatayim nasil yapilacagini ve üste sana yardimci olamayan arkadaslar da buraya bakip birseyler ögrensinler anlatmaya basliyorum
öncelikle ip adresini ögrenmen icin sabit mi degisken mi ona göre ip tesbiti yapacagiz gercek ip numarasini almanin yollari
1. kendine ait web siten varsa bu kisiyi oraya davet ederek ip numarasini alirsin veya netstat veya netstat -n yaparak ala bilirsin veya ip bulucu programlar var onlari kullanarakta bula bilirsin ip numarasini nasil bulacagimizi ögrendik simdi yer bulmaya gecelim
2. yer bulmak icin sana iki program lazim birincisi neo trace bu progarami kullanarak ip numarasini yazarsin yeri belli olur tam yeri degil neo tracede sag tarafta ip yazar ve altinda ise enlem numaralari yazar senin yapacagin burada enlem numarasini almaktir bu enlem numarasini oldugu gibi kopyala ikinci programda lazim olacak ikinci program ise google eart programi neo tracede aldigin enlem numarasini google earta yazip entirladiginda bulmak istedigin kisinin ev catisini görürsün ta m yeri belli olur simdi anladiniz mi ipden adres tesbiti nasil yapiliyormus benden bu kadar umarim bu bilgi isini görür benden bu kadar

mlnclyc

Yeni üye
19 Mar 2008
42
0
biraz meçhullerdeyimm
arkadasim ben sana yardimci olayim msn de konustugun insanin ip numarsini ögrenmenin bir cok yolu var yerinide tesbit ede bilirsin sana kisim kisim anlatayim nasil yapilacagini ve üste sana yardimci olamayan arkadaslar da buraya bakip birseyler ögrensinler anlatmaya basliyorum
öncelikle ip adresini ögrenmen icin sabit mi degisken mi ona göre ip tesbiti yapacagiz gercek ip numarasini almanin yollari
1. kendine ait web siten varsa bu kisiyi oraya davet ederek ip numarasini alirsin veya netstat veya netstat -n yaparak ala bilirsin veya ip bulucu programlar var onlari kullanarakta bula bilirsin ip numarasini nasil bulacagimizi ögrendik simdi yer bulmaya gecelim
2. yer bulmak icin sana iki program lazim birincisi neo trace bu progarami kullanarak ip numarasini yazarsin yeri belli olur tam yeri degil neo tracede sag tarafta ip yazar ve altinda ise enlem numaralari yazar senin yapacagin burada enlem numarasini almaktir bu enlem numarasini oldugu gibi kopyala ikinci programda lazim olacak ikinci program ise google eart programi neo tracede aldigin enlem numarasini google earta yazip entirladiginda bulmak istedigin kisinin ev catisini görürsün ta m yeri belli olur simdi anladiniz mi ipden adres tesbiti nasil yapiliyormus benden bu kadar umarim bu bilgi isini görür benden bu kadar

güzel kardeşim saolasın açıklamasını yapmışsında
burdaki yorum yazanların senin gibi açıklama yapmama nedeni bilmediinden diil
sadece biz gerekli olnaları söyledik
sen biliosun saol anlatmışsın (( bazı kısmları eksikte olsa )) ama başkalarına karşı da iğneleyici sözler kullanmasan güzel olur

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.