msn den pc kitleme

xlarckerem

Yeni üye
6 Ara 2006
29
0
bolu
Hiçbir ek programa ihtiyaç yok
Msn açıkken
*Araçlar
*Seçenekler
*iletiler
" ifadeleri göster " seçeneğini kaldırın tama diyin...
Sonra kitlemek istediğiniz kişiyi açın
" : ) : ) : ) " gibi ne kadar sığıyosa yapın...
"CTRL+A" tuşuna basın hepsini seçin
"CTR+C" tuşuyla hafızaya alın..
"Enter" layıp bi kere gönderinnn
Sonra
"CTRL+V" tuşuna basın " ENTER "
bu kombinasyonu uygulayın..ve bunu 1 dk içinde devam ettirirseniz karşı tarafın bilgisayarı iyiyse sadece msn'i donar kötüyse resetlemek zorunda kalır. kolay gelsin

darthkaan

Yeni üye
10 Ocak 2007
35
0
bunu o şekilde değilde ctrl+v ile konuşma çubuğunuzu doldurun bunu kopyalayın adama gönderin
bunu 2-3 kez tekrarlayın

gokhanjan

Yeni üye
23 Ara 2006
46
1
arkadaşım sana bir kaç uyarım olacak
1)alıntı olduğunu yaz ve forum kurallarına uy
2)1 dk ile alakası yok pc ye bağlı yani pcnin hızına
3)vede yönetim daha ok işe yaraması için mb si yüksek bir icon bulun bunlar hareketli giflerdir genellikle

alınma sadece uyarı:

sanallord

Üye
5 Eyl 2006
234
2
01
acemının bırı bana denedı:) ama fazla etkılı olmadı.5-6 defa yolladı.10-12 sanıye dondu heralde belkı dahada az.hemde bu sıteden.belkı burdan okumustur.

furkan44

Yeni üye
10 Nis 2007
3
0
paylasım ıcın saolarkadaslar selam msn hacklemek ıstıyenler ve yeni baslayanlar [email protected] da hepinizi bekliyorum ARKADASLAR İSTEDİGİNİZ PRO KENDIMCE HAZIRLANIPP SIZE GONDERILECEKTIRR HACK BİLMEYEN KALMASIN DİYE AMA GELIPDE MSN YE SU MSN HACKLERMISIN DEMEK OLMAZ HEPİNİZİ BEKLLİYORUM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.