msn nick yardım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
arkadaslar şimdi bn msn mde bir nick yazcam mesela ismimi yazcam hakan yazcam ama değişik bişi olsun hepimizin bildiği basit bişi deil daha deişik şekilli renki eğili vs olsun lütfen bilenler yazsın bekliyorum :)

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм <--•

ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm

ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®

bunları kullanabilirsinz.

yada renli yapmak için
·0·$3·# renkli yazıyı nickinizi yazdığınız yere kopyalayıp yazmak istediğinizi yazın

rengini değiştirmek içinde sayıyı değiştirmeniz yeterli olacaktır

alternetif:

ilk olarak birine konuşma penceresi açıyorsunuz, sonra aynı anda Ctrl ve k ye basıyorsunuz. bir renk seçiyorsunuz.kişisel ayarlara giriyorsunuz, ·$(seçtiğiniz renk) sonra istediğinizi yazıyorsunuz.

daha fazlası için Msn, İcq, Mirc

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
kendim yazmadım.örneğin world programını açıp bişey yazıp ordan yazı şeklini değiştirebilirisnz.sadece worl değil bütün programlardan yapabilirsinz.değişik ve güzel şeyler çıkıyo ortaya .zahmetli bi iş hiç uğraşma:)

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
kardesim saolasınız tsk ederm ama bn demek istediğimi anlamadınız bunları googleden arastırıp bnde bulrum bnm dediğim bunlar deil mesela bn ismimi yazcam ya ismi daha ayrıntılı değişik bi şekilde rengarekn neon ısıklı gibi mesela yazmak istiyorum avatarlarda olur ya onun gibi farklı bi şekil kod vs anlatabildimmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.