msnde gizli soru çalma

by_kus

Yeni üye
12 Şub 2007
40
0
arkadaşım bırak bu konuları bunları artık nerdeyse kimse yemiyo ama yinede emeğin için saol

sefa2007

Yeni üye
6 Kas 2006
28
0
kardeş bunu yemezler yeseler bile herkes gerçekten doğru yazmıyo örneğin soru ilk araban ama cevabı alakasız bişey veye Atıyom kız arkadaşının adı

erahead

Yeni üye
14 Mar 2007
2
0
valla bence onu yapana kadar araba larin tek tek ismini denesen iyi olur zaten Türkiyede kaç araba ismi yazarki insanlar ya mercedes ya doğan ya şahin yada bmw :) bide adamı iki saat konuşturana kadar git yanına ver bakim sen şu şifreyi de daha kolay olur :):D

poyraz_07

Üye
3 Şub 2007
97
0
slayercim cnm kardeşim herkez senin gibi kafası çalışmıyo böle hackerlige faln muhabbet ediyosun sen soracn karsıdakine adam cvabı verir sana nerdn aklına gelsin gizli sorusunun cvabı oldugu

ama buna benzer bi konu aşmıştım ben .biraz daha araştırmacı olursk ..

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
arkadslar emek vermis konu acmis lütfen saygili olalim siz belki iyi olabilirsiniz arkadasimizinkide bir yöntem iyide olmasa yöntem ama burada iyi yöntemler olacak diye bisey yok bir zamanlar sizde böyle fikirler veriyordunuz belkide neyse ben arkadasa emeginden dolayi cok tesekür ederim

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
ya emek vermiş diyosunda böylede emekmi olur allah aşkına neyse safların işine yarar diyim emege saygı :D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.