msnde gizli soru çalma

korsankral

Üye
18 Kas 2006
141
0
hacker korsan
:D arkadaşlar ilk önce kişişnin adresini yazıp sonra parolamı unuttum
sekmesini tıklıyoruz sonra gelen sayfadan gizli sorusunu öğreniyoruz
sonra kıracağımız kişiyle sohbete dalıyoruz bi ara işte gizli sorusu ilk arabanız ise
mesela ya senin araba hobin varmı gibi yalanlar söylüyoruz sonra konuştur babam konuştur
ve öğren dünyada yalan çok :D

busayade 7. msn hacklemem korsankral

*---KORSANKRAL_-_-_-_-_&_-_-_-_-_TURKHACKTEAM---*

guner

Yeni üye
11 Kas 2006
2
0
ben denedim ama dedm kullanıyodu bu yöntemeleri zaman teknolpji çağı bu yöntemlerle kimse uğraşmaz program lazım.

m@Lee

Yeni üye
10 Ara 2006
2
0
ya arkadaşlık Lamerlik olayı burda cok galiba milleti o kadar saf sanmayın yaaa

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
zuhaha YHa bu tur koNular acmayın LÜtfen Çoq basit 1 seyh..ve bunu 8 yaşh ve üstü her insan düşünebilir..korsankraL yinede saoLasın:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.