Multi-Monitor TaskBar 2.1

THT Bot

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eyl 2007
21,836
28
Iki veya daha fazla monitor mu kullaniyorsunuzı Bu program ile size bir arac cubugu yaratilicak ve diger monitorlere multi monitor destegiyle rahatca hukmedebiliceksiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

Tags : Multi-Monitor TaskBar 2.1 indir Multi-Monitor TaskBar 2.1 download Multi-Monitor TaskBar 2.1 bedava indir Multi-Monitor TaskBar 2.1 crack Multi-Monitor TaskBar 2.1 serial Multi-Monitor TaskBar 2.1 keygen Multi-Monitor TaskBar 2.1 full indir Multi-Monitor TaskBar 2.1 downland
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.