Mustafa Kemal ATATÜRK ve Sabiha GÖKÇEN! / Korkunç Abdül

Korkunç Abdül

Katılımcı Üye
1 May 2018
295
0

XFamBL.jpg

7i7G11.jpg

VfBPpU.jpg

E7D7Tp.jpg

Son düzenleme:

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Fotoğraflar Bölüm Kuralları 1. maddesi gereğince 3 görselden az konu açarsanız konunuz kilitlenebilir.

Korkunç Abdül

Katılımcı Üye
1 May 2018
295
0
Buda Benden Olsun

LbT5na.jpg

Merhabalar Sayın @THE HACKER 21 ve @Y8Y1K6

Göndermiş olduğunuz fotoğraftaki "küçük çocuk" Mustafa Kemal ATATÜRK'ün manevi kızı rahmetli "Ülkü Adatepe"dir.

Yalnız Albay @THE HACKER 21, göndermiş olduğunuz resimdeki sevgiye, samimiyete kısacası fotoğrafa bayıldım.

Hatta direkt duvarımda paylaşacağım. :)

İyi günler ve iyi forumlar dilerim.

Onu Sabiha Gökçen Olarak Atmadım Atamız Atatürk'ün Sevdiğim Bir Fotoğrafıdır Paylaşayım Dedim Anlayışınız İçin Teşekkürler @Korkunç Abdül

Sağ olun Albayım!

Ben bu fotoğrafı daha önce görmemiştim, sayenizde gördüm. :)

Buda Benden Olsun

Ataturk.jpg

"istikbal göklerdedir.
Mustafa Kemal ATATÜRK
images

Çok sağ olun!

Yarbay @ATABÖRÜ, atmış olduğunuz fotoğrafı fazlasıyla beğendim.
Sadece beğenmekle kalmayıp avatar resmi de yaptım. :)

Var olun!

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
89
Merhabalar Sayın THE HACKER 21 ve Y8Y1K6

Göndermiş olduğunuz fotoğraftaki "küçük çocuk" Mustafa Kemal ATATÜRK'ün manevi kızı rahmetli "Ülkü Adatepe"dir.

Yalnız Albay THE HACKER 21, göndermiş olduğunuz resimdeki sevgiye, samimiyete kısacası fotoğrafa bayıldım.

Hatta direkt duvarımda paylaşacağım. :)

İyi günler ve iyi forumlar dilerim.

Onu Sabiha Gökçen Olarak Atmadım Atamız Atatürk'ün Sevdiğim Bir Fotoğrafıdır Paylaşayım Dedim Anlayışınız İçin Teşekkürler Korkunç Abdül

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Sabiha Gökçen: ‘Atatürk, Beni Uçarken Görünce Çok Sevinirdi’

XPa6qR.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.