Mustafa Kemal Atatürk'ün 4K videoları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Halo88

Üye
13 Ocak 2021
60
47
TEK SEVDA PÖH🇹🇷🇹🇷
Biliyorsunuz Mustafa Kemal Atatürk ülkemizin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı
Bize emanet etigi bu güzel vatanı onun heykelleri ve kahraman Mehmetçiğin Yunanistan dan Fransız lardan aldığı güzelim topraklar ile renklendiriyoruz

Ne olursa olsun bu güzel vatanı hic kimseye yar etmeyeceğiz atamız ölmedi fikirleri ve ruhu hala aramızda bizi dış güçlerin eline düşmekten kurtardığın icin teşekkür ederiz mekanın cennet bahçesi olsun Atam. BEN SİZE ÖLMEYİ DEGİL TARUZU EMREDİYORUM

Bize emanet etigi bu güzel vatanı onun heykelleri ve kahraman Mehmetçiğin Yunanistan dan Fransız lardan aldığı güzelim topraklar ile renklendiriyoruz

Ne olursa olsun bu güzel vatanı hic kimseye yar etmeyeceğiz atamız ölmedi fikirleri ve ruhu hala aramızda bizi dış güçlerin eline düşmekten kurtardığın icin teşekkür ederiz mekanın cennet bahçesi olsun Atam. BEN SİZE ÖLMEYİ DEGİL TARUZU EMREDİYORUM

Eline sağlık dostum

alexsandru

Üye
23 Mar 2023
111
64
Atatürk'ün bu ülkede kült yapıldığını düşünüyorum tıpkı azerbaycan da olduğu gibi aliyev için resmi bayram bile yapmışlar çok saçma.

z1lo

Üye
16 Haz 2022
53
39
eline sağlık. renklendirilen bu videolar ağlatıyor beni çok bakamıyorum.

12 Şub 2022
136
53
Tebriz

Elinize sağlık

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,484
1,118
Anıtkabir

Elinize sağlık ❤️🇹🇷

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.