Müthiş bir aşk testi ...

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
ask bir havuz dur içine aptallar düşer!!! aşk ne tek gecelik bir şeydir ne de ömürlük bişe aşk gözünün kör olmasıdır heyecandna nabzının 100 ün üstüne zıplamasıdır dünyada hissedebileceğin her şeyi bir anda hissetmektir aşk ama geld gör ki kısa bir oyundur ve sonu çok yakındır

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
only nin %85 çıkmış o saten bi aşk adamıdır bu arada ekleyeyim :) only benimkinin kaç çıktığını merak ediomusun %51 bacanak ben bundan da ayrılıyım en iyisimi muhahah aşk bana uzak kalmş bea %51 benim için çok fazla :%5 yeterdi bana :)

talebe-

Katılımcı Üye
5 Ara 2007
349
4
BENCE AŞK ;
DÜNYANIN EN TEHLİKELİ VE AYNI ZAMANDA EN GÜZEL DUYGUSU.

AŞK SIZ YAPILAN NEDEN ZEVK ALIR Kİ İNSAN !!!!
MESLEĞİNİ DE AŞKLA YAPMALI , İŞİNİ DE , VS İNSAN AŞK LA YAŞAMALI.
BU İLLA KARŞI CİNSLERİN BİRBİRLERİNE OLAN DUYGULARI DEĞİLDİR.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.