Müzikten Sesi Ayırma Programı Lazım !!!

deadofmage42

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
961
17
Yerim Yurdum
SELAM ARKADAŞLAR ARAŞTIRDIM AMA BULAMADIM BAZI PROGRAMLAR ILEDE DENEME YAPTIM ( GOLDWAVE , DART KARAOKE )


AMA MUZIKTEN SESI AYIRMAYI PROGRAMINI BULAMADIM Bİ BİLGİNİZ VARSA ++ TEŞEKKURLERIMI BELIRTMEKLE BERABER TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN...:confused::confused::confused:


!!!! VİDEODAN DEĞİL MÜZİKTEN SESİ AYIRMA !!!!
 

deadofmage42

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
961
17
Yerim Yurdum
bİ kİŞİnİn soyledigi sarkinin arka fon muzigi lazim karaokesi yhane bu programi da denedim ama ses kisiyor ama dinler iken ses arka planda kisik bi sekilde kelimeler soyleyen kisi soyluyor tamamİyle kesilmesi lazim


yardimlarin icin ++ tesekkurler
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.